68-71 mm (30-40)

dormakaba Gege pExtra 68 - 71 mm Şantiye Anahtarlı master kilit ve master anahtar sistemi Barel Kapı Göbeği

Dormakaba gege pextra plus Daha Fazla 68-71 mm (30-40) marka ürünler Daha Fazla Master anahtar ve kilit sistemi kategorisi ürünler
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Dormakaba gege pextra plus master anahtar ve master kilit sistemi Şantiye anahtarı;

  Master kilit sisteminde en çok tercih edilen anahtar modeli, kopyalanamaz anahtar modelidir. Belli bir plan dahilinde master anhatar sistemi oluşturulduktan sonra anahtarlar kullanıcılara dağıtılır. Bu kısma kadar tüm anahtar ve kapılar kontrol altındayken, kullanıcılardan herhangi biri anahtarı çilingirde izniniz olmadan kopyalattıktan sonra kontrolden çıkar. Bu nedenden ötürü master anahtar ve kilit sistemlerinde kopyalanamaz anahtar tercih edilmelidir. Bu sayede tüm anahtarlar kontrol altında tutulabilir. 

  Şantiye anahtarı sistemi, inşaat aşamasındaki projelerde kullanılır. Kapılar daireye monte edildikten sonra, ustalara verilen 1 adet şantiye anahtarı tüm kapıları kilitleyip açabilir. Şantiye tamamlandıktan sonra kullanıcı kendi özel anahtarıyla kapıyı bir tur çevirdikten sonra şantiye anahtarı kalıcı olarak kilitten silinir ve birdaha kullanılamaz. Kullanıcı emniyetle kendi anahtarlarını kullanmaya devam eder.


  Bu sistemde 1 adet şantiye anahtarı mevcuttur


  Bu sistemde her bir kilit göbeği için 3 adet anahtar verilir. Kullanıcı anahtarları özel kilitli poşette kullanıcıya teslim edilir. Özel kullanıcı anahtarlarını ilk kez kullanıcının kendisi görür. 

  İstediğiniz kadar kapı kilit silindirinin arkasını mandallı olarak seçebilirsiniz

  Bu master kilit sisteminde güvenlik seviyesi iç ve dış kapılarda kullanılmalalarına göre değiştirilebilir. Fazladan güvenlik gerektiren master kilit sistemleri için lütfen bizimle iletişime geçip fiyat alınız. 

  Daha fazla kapı kilit göbeği veya şantiye anahtarı talebiniz için lütfen bizimle iletişime geçin

  Bu sistemde ölçü standart olarak 68-71 mm (30-40) seçilmiştir. Diğer ölçüler için lütfen bizimle irtibata geçin

  Kapı kilit sayısı ve anahtarlar istenildiği kadar arttırılabilir.
  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  3 gün sonra
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.