68-71 mm (30-40)

dormakaba Gege pExtra 68 - 71 mm Ortak Giriş Master kilit ve master anahtar sistemi Barel Kapı Göbeği

Dormakaba gege pextra plus Daha Fazla 68-71 mm (30-40) marka ürünler Daha Fazla Master anahtar ve kilit sistemi kategorisi ürünler
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Dormakaba gege pextra plus master anahtar ve master kilit ortak giriş sistemi;

  Master kilit sisteminde en çok tercih edilen anahtar modeli, kopyalanamaz anahtar modelidir. Belli bir plan dahilinde master anhatar sistemi oluşturulduktan sonra anahtarlar kullanıcılara dağıtılır. Bu kısma kadar tüm anahtar ve kapılar kontrol altındayken, kullanıcılardan herhangi biri anahtarı çilingirde izniniz olmadan kopyalattıktan sonra kontrolden çıkar. Bu nedenden ötürü master anahtar ve kilit sistemlerinde kopyalanamaz anahtar tercih edilmelidir. Bu sayede tüm anahtarlar kontrol altında tutulabilir. 

  Bu sistemde apartmanların ortak giriş kapısını, tüm kullanıcıların anahtarları kilitleyip açabilirken, tüm kullanıcılar kendi sadece kendi özel kapılarını aynı anahtarla kilitleyip açabilir. Böylece hem giriş kapısı, hemde daire kapısı için sadece bir tek anahtar kullanılmış olur. Kullanıcı anahtarları diğer kapıları kesinlikle açamaz. 


  İlk olarak istenilen kapı kilit silindiri adedi seçilir. 

  İstediğiniz kadar kapı kilit silindirinin arkasını mandallı olarak seçebilirsiniz

  Sistemde her kapı kilit göbeğine ait 3 er adet anahtar bulunmaktadır

  Bu master kilit sisteminde güvenlik seviyesi iç ve dış kapılarda kullanılmalalarına göre değiştirilebilir. Fazladan güvenlik gerektiren master kilit sistemleri için lütfen bizimle iletişime geçip fiyat alınız. 

  Daha fazla kapı kilit göbeği, genel master anahtar veya alt master anahtar talebiniz için lütfen bizimle iletişime geçin

  Bu sistemde ölçü standart olarak 68-71 mm (30-40) seçilmiştir. Diğer ölçüler için lütfen bizimle irtibata geçin

  Kapı kilit sayısı ve alt gruplar istenildiği kadar arttırılabilir.
  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  3 gün sonra
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.