Tüm ölçüler

dormakaba Gege pExtra Plus her ölçüde Kapı Kilit Göbeği (Evine göre tasarla)

Dormakaba gege pextra plus Daha Fazla Tüm ölçüler marka ürünler Daha Fazla Çelik Kapı Kilit Göbekleri kategorisi ürünler
570,00 TL + KDV
Havale Fiyatı : 541,50 TL + KDV
Anahtar başlığı rengi

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • dormakaba gege pextra barel

  dormakaba gege pextra demir anahtar
  Seçilebilir Anahtar Sayısı: İhtiyaçlarınıza göre kendi anahtar sayınızı belirleyebilirsiniz.

  dormakaba gege pextra blue mavi anahtar
  Seçilebilir Anahtar Rengi: Her Anahtarınız için ayrı bir renk seçerek aile bireylerinin anahtarlarını özelleştirebilirsiniz.

  dormakaba gege pextra green yeşil anahtar
  Anahtar üzerine yazı yazabilme: Her Anahtar için ayrı ayrı isim yazılabilme özelliği ile anahtarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

  Patentli Anahtar ve profil yapısı sayesinde anahtarlarınızın sizden habersiz bir şekilde kopyalanması mümkün değildir. Hem anahtarı hemde silindirin kendisi patentlidir.
  Ürünümüzde hem anahtar hemde silindirin kendisi patentlidir.
  Uluslar arası patent numarası WO2012/088562 geçerlilik 2032' ye kadar.

  dormakaba pextra key profili


  Silinebilir Anahtarı Özelliği: Herhangi bir anda hizmetlinize, personelinize yada arkadaşınıza verdiğiniz bir anahtarı silebilmek güzel olmazmıydı. Biz sizler için bunu çoktan hazırladık bile.
  Hizmetli Anahtarı daima kırmızı renkli olarak gönderilmetedir. Ayrıca bu anahtarı geri dönüşümsüz olarak iptal eden yeşil anahtarda paket içinde ayrıca gönderilecektir.
  Ayrıca paketlenen silme anahtar, silme işleminden sonra aktif olarak çalışmaya devam edecektir. Burada yeşil anahtar ile kilit bir defa açıldığında bir daha kırmızı anahtar ile kilidi açamayacağınızı unutmamanız gerekir.

  Not
  : Silinebilen anahtar standart olarak kapınızın kilidini kilitleyip açabilir. Silinebilen anahtarınız isterseniz kapınızın kilidini döndüremeyecek ve sadece kapınız kilitli değilse dilini çektirebilecek şekilde tasarlanabilir. Bunun için siparişinizi tamamlayıp bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir


  dormakaba gege pextra hizmetli anahtarı


  dormakaba servis anahtar kesme noktası
  Kişisel güvenliğiniz için;

  • Anahtarlarınız sadece yetkili bayiilerde çoğaltılabilir.
  • Anahtarlarınızı sadece güvenlik kartı ile çoğaltabilirsiniz.

  Anahtarlarınızın hızlı bir şekilde herhangi bir yerde çoğaltılabilmesi ne kadar büyük bir güvenlik açığı olduğunu hiç düşündünüz mü?


  dormakaba pextra+, kapıları açmaktan çok faha fazlasını sağlar


  dormakaba gege pextra suz
  Sil Geç Özelliği:
  Standart kilit göbekleri bir tek anahtar ile çalışırlar ve bu anahtarlardan birini kaybettiğinizde yada bir personeliniz işten ayrıldığında güvenliğiniz tehlike altındadır.
  Bu tip durumlarda klasik olarak hemen kilit göbeğini değiştirme yöntemine başvururuz.
  dormakaba bu tip durumlar için size çözüm sunmaktadır.
  Sil Geç olarak adlandırdığımız bu özellik ile eski anahtarların tamamı çalışmaz hale gelirken sadece yeni anahtar çalışmaya devam eder ve siz tekrar kapı kilit göbeğini değiştirmek zorunda kalmazsınız.
  Hatta bu özellik için 2 kademeli olarak sipariş verebilir ve ikinci anahtar kaybolduğunda tekrar 3. kademe anahtar ile güvenli bir şekilde aynı göbeği kullanabilirsiniz. Yani bir adet gege pextra+ göbek 3 göbek görevi görür.  dormakaba gege pextra kırılsada güvenli barel
  dormakaba gege pextra tuzaklı barel
  Hırsızların geçemediği kilit olarak bilinen gege pextra+ kapı göbeği hırsızların bareli kırarak kapı kilidin çevirmeye çalıştığı durumlar için özel olarak tasarlandı.

  Her türlü zorlanma şartlarına karşı tasarlanan gege pextra kapı göbekleri aşırı zorlanmada önceden mühendislik hesapları ile zayıflatılmış alandan kırılarak hırsızın girişine izin vermez.

  Ancak ev sahibinin eve geldiğinde kilidin kalan kısmı çalışmaya devam ederken patenetli anahtar evin kapısını açar.  Acil
  Durum Özelliği:
   (İçeride Anahtar Takılıysa Açılabilen Silindir)
  Artık kendi evinizde kilitli kalmayacaksınız, mutlaka siz yada bir yakınınızın kilidin diğer tarafında anahtar kaldığı için kilidi açamadığı olmuştur.
  Çünkü standart silindiler bir tarafta anahtar olduğunda diğer tarafın çalışmasını engeller.

  Bizim bu durumlar için özel bir çözümümüz var. Acil durum özelliğimiz ne zaman ihtiyacınız olursa iki taraftanda kapıyı açabilmenizi sağlar.  dormakaba gege pextra cift taraflı anahtar
  dormakaba bsz

  Hizmetli anahtarı nedir ve nasıl kullanılır :


  Evinizin anahtarını üçüncü kişilerle paylaşmak durumundaysanız bu sistemi kullanmanız faydalı olacaktır. Örneğin evinize belirli günlerde gelen bir yardımcınız var ve ona bir anahtar vermek durumundasınız... Bu gibi durumlarda yardımcınıza vermeniz gereken anahtar Hizmetli anahtarıdır
  Hizmetli anahtarı kilidinizi kilitleyemez, kilitliyse açamaz. Ancak kapınızın kilidi kilitli olmadığı durumlarda kullanılabilir. Yani hizmetli anahtarı sadece kapının dilini çekebilir. Kilidi kilitlemeniz durumunda hizmetli anahtarını kullanan kişi kapınızı açamayacaktır. Hizmetli anahtarı plastik başlığı olmayan metal anahtardan üretilir
  Not: Eğer kapı kilit göbeğiniz için hizmetli anahtarıyla birlikte ayrıca silgeç anahtar sipariş verdiyseniz, bu silgeç anahtar hem mevcut standart anahtarlarınızı hem de hizmetli anahtarınızı aynı anda kalıcı olarak silecektir. Silme işleminden sonra silgeç anahtarınız standart anahtar olarak kullanılmaya devam edilirken, ayrıca sitemizden yeni bir hizmetli anahtarı sipariş verebilirsiniz
  dormakaba Gege pextra side element

  dormakaba gege pextra profil detay

  dormakaba gege pextra çelik takviye ve kgb

  Anti-Drilling Koruması:
   Özel olarak tasarlanarak yerleştirilmiş çelik elementler barelin delinerek açılmasını engelleyerek uluslarası standartarın üstünde bir koruma süresi sağlar.

  Anti-Picking Koruması: Patentli profili, özel pimleri ve bloklama pimi ile maymuncuka ile açılması imkansızdır.

  Anti-Bumping Koruması: Şifreleme pimlerinde kullanılan patentli merkezi pim yapısı ve kullanılan yan elementler anahtara vurularak gerçekleştirilen bumping saldırılarından %100 koruma sağlar.


  Kırma Koruması: Hırsızların en yaygın kullandığı yöntemlerden biri olan barel kırmaya karşı hem çelik takviyeli lam ile kırılma bölgesi güçlendirilmiştir hem de zorlanmalarda yakalanan bölgenin kırılarak zorlanması engellenmiştir.

  Tek Anahtarlı Sistem ile artık cebinizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

  Gege Pextra Tek Anahtar


  Aynı Anahtarla birçok farklı tip kilidi açabilirsiniz.
  pextra silindirs.png (170 KB)  Patentli Anahtar ve profil yapısı sayesinde anahtarlarınızın sizden habersiz bir şekilde kopyalanması mümkün değildir. Hem anahtarı hemde silindirin kendisi patentlidir.
  Ürünümüzde hem anahtar hemde silindirin kendisi patentlidir.
  Uluslar arası patent numarası WO2012/088562 geçerlilik 2032' ye kadar.

  dormakaba pextra key profili
  Ağırlık(Kg)
  :
  0
  Ürün Özellikleri
  Göbek ölçüsü
  :
  Diğer Ölçüler
  Kapının iç kısmı
  :
  Arkası Mandallı
  Silindir sayısı
  :
  Tek Silindir
  Model
  :
  gege pExtra Plus
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.