Referanslar

Sur Çelik Kapılarda artık dormakaba gege pextra plus kapı kilit göbeği kullanılıyor

29 Ağustos 2020
Sur Çelik Kapılarda artık dormakaba gege pextra plus kapı kilit göbeği kullanılıyor

          Türkiye'nin en büyük çelik kapı üreticilerinden Sur Çelik Kapı artık kapılarında dormakaba gege pextra plus kapı kilit göbekleri kullanmaya başladı. 

          Ancak firma standartta piyasaya vermiş olduğu ürünlerde farklı bir marka kapı kilit göbeği kullanırken, son kullanıcının talebine bağlı olarak dormakaba gege pextra plus çelik kapı kilit göbeği monte ediyor. Bu sayede hem kaliteli bir çelik kapı, hem de anahtarı kopyalanamayan yüksek güvenlikli çelik kapı kilit göbeği sahibi olmanıza imkan sunulmuş oluyor. 

          Sizlerde Sur çelik kapı alırken bayinizden muhakkak dormakaba gege pextra plus çelik kapı kilit göbeği kullanmasını talep edin

İstanbul Havalimanı

17 Haziran 2020
İstanbul Havalimanı

"Dünyanın en büyüğü" için dormakaba'dan kapsamlı çözümler...

Dünyanın En Büyüğü Olacak

Cumhuriyet tarihinin en büyük inşaat projesi olan İstanbul Havalimanı’nın inşaatında, 12 bin 400 sondaj yapıldı, araştırma çukuru açıldı. 3 bin 159 araç ve makine aralıksız çalıştı. 750 milyon metreküp toprak kazıldı. 320 milyon metreküp dolgu yapıldı. 7 milyon metreküp beton döküldü.

Projenin ilk aşaması, üç pist ve 90 milyon yolcu kapasitesine sahip bir terminalin açılmasıyla 2018'de tamamlandı. İstanbul Havalimanı, tamamlandığında yıllık 200 milyon yolcu kapasitesine sahip 350'den fazla noktaya uçuş sunacak ve dünyanın en büyük havalimanı olacak.

dormakaba REFERANSLAR - İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi

08 Nisan 2020
dormakaba REFERANSLAR - İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi

dormakaba'nın mekanik anahtar sistemi Master Anahtarlarprestijli projelerde hızla yer almaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük 3. sağlık yatırım projesi, 23.600 hastaya hizmet verecek olan İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi; Master Anahtar çözümünü tercih eden projelerden birisi oldu.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.