68-71 mm (30-40)

dormakaba Kaba experT+ 68 - 71 mm Anahtarı Kopyalanamayan Çelik Takviyeli Mandallı Barel Kapı Göbeği

Dormakaba kaba expert plus Daha Fazla 68-71 mm (30-40) marka ürünler Daha Fazla Çelik Kapı Kilit Göbekleri kategorisi ürünler
4.328,00 TL + KDV
Havale Fiyatı : 4.111,60 TL + KDV
Anahtar başlığı rengi

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • dormakaba Kaba eXpert Plus Mandallı Çelik Kapı Kilit Göbeği

  Ürün Özellikleri :

  Kapı kilidi göbeği ölçüsü nasıl alınır.. Öğrenmek için Tıklayınız..


  1- Çelik takviyeli kapı kilidi göbeği; 
  Bu özellik sayesinde kapı kilit göbeğiniz kırılmalara karşı çok yüksek bir direnç kazanır.
  2- Anti-Drilling Koruması; 
  Özel olarak tasarlanarak yerleştirilmiş çelik elementler barelin delinerek açılmasını engelleyerek uluslarası standartarın üstünde bir koruma süresi sağlar.
  3- Anti-Picking Koruması; Patentli profili, özel pimleri ve bloklama pimi ile maymuncuka ile açılması imkansızdır.
  4- Anti-Bumping Koruması; Şifreleme pimlerinde kullanılan patentli merkezi pim yapısı ve kullanılan yan elementler anahtara vurularak gerçekleştirilen bumping saldırılarından %100 koruma sağlar.
  5- Patentli anahtar ve güvenlik kartı; Kaba eXpert plus barelin anahtarı sadece yetkili bayilerde, güvenlik kartı mevcutsa kopyalanabilir. Yetkili noktamız olmayan bir çilingir Kaba eXpert plus barelinin anahtarını kesinlikle kopyalayamaz.
  6- Renkli ve üzerine yazı yazılabilen anahtar; Ücretsiz olarak sunulan bu özellik sayesinde anahtarlarınız kişiye özel olarak tasarlanır ve diğer aile bireyleriyle anahtarınızın karışması engellenir

  Kapı kilidi göbeği seçerken nelere dikkat etmeliyiz.. Öğrenmek için Tıklayınız..


  Mandallı silindir nasıl çalışır :

  Bu sistemde kapı kilidi silindirinin evin içinde kalan tarafında kilidi açıp kapatmaya yarayan bir mandal bulunur. Kapı içeriden kilitlenmiş olsada kapı ikinci anahtarla dışarıdan açılıp kapanabilir. Bizim önerimiz mandallı bir kapı kilidi göbeği kullanmanız yönündedir. Bu sayede eve girer girmez anahtar kullanmadan kapı kilitlenebilir ve anahtarın kapının üzerinde unutulup evden çıkma olasılığı ortadan kalkar. 


  Hizmetli anahtarı nedir ve nasıl çalışır :

  Bu sistemde size;
  1 adet Kaba eXpert plus çelik kapı kilidi göbeği
  3 Adet Standart anahtar
  1 adet kırmızı Hizmetli Anahtarı gönderilir. 

  Evinizin anahtarını üçüncü kişilerle paylaşmak durumundaysanız bu sistemi kullanmanız faydalı olacaktır. Örneğin evinize belirli günlerde gelen bir yardımcınız var ve ona bir anahtar vermek durumundasınız... Bu gibi durumlarda yardımcınıza vermeniz gereken anahtar Hizmetli anahtarıdırHizmetli anahtarı, ikili pas sistem kapı kilit göbeklerinden yalnızca kapının alt tarafında takılı olanını açıp kapatabilir (kapı kilidinin dilini çekebilen kapı kilit göbeğini), üst tarafa takılan kapı kilit göbeğini açıp kapatamaz. Hizmetli anahtarı kapının iç tarafından normal şekilde çalışır.. Fakat kapıyı içeriden kilitlediğinde, sizin normal anahtarınız yineden kapıyı dışarıdan açabilir. Nedeni, kapının içeriden kontrolünüz dışında kilitlenip, sizin evinize girişinizin engellenmemesidir.

  Sistem tam olarak şu şekilde kullanılır:

  - Evinize girecek kişiyle, hizmetli anahtarı paylaşılır.
  - Evinize gelecek olan kişi hangi gün gelecekse, o gün kapınız kilitlenir ve anahtarı normalin dışında saat 7 yönünde çıkartılır.
  - Diğer günlerde (yardımcınızın gelmesini istemediğiniz günlerde) kapı kilit göbeğini kilitleyip, anahtarı saat 6 yönünde çıkartmanız gerekmektedir. Bu sayede yardımcınıza verdiğiniz hizmetli anahtarı kilidinizi açıp kapayamayacaktır. 
  - Hizmetli anahtarı kapının iç tarafından normal şekilde çalışır.. Fakat kapıyı içeriden kilitlediğinde, sizin normal anahtarınız yineden kapıyı dışarıdan açabilir. Nedeni, kapının içeriden kontrolünüz dışında kilitlenip, sizin evinize girişinizin engellenmemesidir.
  Ağırlık(Kg)
  :
  0
  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  3 gün sonra
  Ürün Özellikleri
  Göbek ölçüsü
  :
  68-71 mm Standart, Diğer Ölçüler
  Kapının iç kısmı
  :
  Arkası Mandallı
  Silindir sayısı
  :
  Tek Silindir
  Model
  :
  kaba experT Plus
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.