Silgeç anahtar nedir ?

24 Ocak 2020
Silgeç anahtar nedir ?

Bu yazımızda sizlere dormakaba gege pExtra plus kapı kilit silindirinin inanması güç özelliklerinden biri olan Silgeç anahtarı anlatacağım;

Hepimiz anahtarımızı bir yerlerde unutmuşuzdur, kaybetmişizdir veya çaldırmışızdır (çalındığından haberimiz bile yoktur). Hırsızlıkların bir kısmı kaybolan anahtardan kaynaklanmaktadır. Bu büyük bir güvenlik açığı oluşturur. Anahtarınızı bulan hırsız sizi takip eder ve ansızın beklemediğiniz anda evinize girebilir..

                Düşünün 400-500 TL para verip en güvenli barel olarak gege pExtra kilit göbeği almışsınız fakat anahtarınız başkasının elinde. Bu durumda aldığınız barelin çelik takviye, tuzak, maymuncuk koruması gibi birçok özelliği boşa çıkmış durumdadır. Yeni bir kilit göbeği alana kadar yaşayacağınız endişe ise işin cabası.

                Silgeç anahtar tam da bu noktada devreye girer. Yapmanız gereken çok basittir; silgeç anahtarı kilit göbeğinize sokun ve bir tur çevirin.. Artık kilit göbeğinizle birlikte aldığınız tüm anahtarlar kalıcı olarak silindi. Hırsızın elindeki anahtar kesinlikle kapınızı açamaz. Silgeç anahtarınız ise normal günlük kullanacağınız anahtar haline geldi. Böylece hem ikinci bir kilit silindirine yeniden para vermekten kurtulmuş oldunuz hem de bu işlemi anında yaparak riski sıfıra indirdiniz. Unutmayın! Bu işlem kalıcı olarak, geri dönülemez şekilde yapılmaktadır. Silgeç anahtarı bir kez kullandığınız takdirde eski anahtarlarınız asla bir daha kilit göbeğinizi açamayacaktır.

Hemen bir adet dormakaba gege pextra plus kapı kilit göbeği satın almak için buraya tıklayın...

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.